باتری ماشین پراید ۱۳۲

باتری پراید 132-رایامارکت

مشخصات باتری پراید ۱۳۲

• ولتاژ: ۱۲ ولت
• آمپر :۵۰ آمپر
• ابعاد جای باتری در پراید۱۳۲:  ۲۱*۱۷٫۵*۱۹
باتری مناسب پراید ۱۳۲
باتری که به صورت فابریک در  پراید۱۳۲ وجود دارد ۵۰ آمپر اسیدی است و درصورت رعایت نکات نگه داری باتری پراید۱۳۲ میتوانید تا ۲ سال به بهترین نحو از آن استفاده نمایید.درصورت استفاده از سیستم های صوتی حرفه ای و چراغ های جلوی تقویت شده  در پراید ۱۳۲ بهتر است  باتری پراید ۱۳۲ خودر ا تا  ۶۰ آمپر نیز ارتقاء دهید.
خاطر نشان میکنیم که به دلیل مزیت های زیاد استفاده از باتری های خشک (سیلدی) نسبت به باتری های تر (غیر سیلدی) متخصصین خودروی رایامارکت پیشنهاد میکنند که از باتری های اتمی به عنوان باتری پراید ۱۳۲ استفاده نمایید.

مشخصات فنی خودرو پراید ۱۳۲

نوع موتور

بنزینی(استاندارد آلایندگی یورو ۴)

تعداد سیلندرو تعداد سوپاپ

۱۶ سوپاپ۴ سیلندر خطی

وزن 

۹۲۰کیلو گرم

نوع گیربکس

۵ دنده دستی

حداکثر قدرت ۵۲۵۰rpm/hp

۷۱

حداکثر گشتاور Nm/2750rpm

۱۰۸

پراید ۱۳۲

پراید ۱۳۲ مونتاژی از پراید ۱۱۱ میباشد، که تفاوت آن با پراید ۱۳۱ در همرنگ بودن سپر و زه های بدنه آن است.تفاوت اصلی پراید ۱۳۲ با پراید ۱۱۱ صندوق عقب جادار آن است و به لحاظ فنی با سایر پراید های تولید شده تفاوت چندانی ندارد و از موتور و گیربکس یکسانی ساخته شده اند.پراید ۱۳۲ را تا به حال با ۶ تیپ ساده، SE،LE،SL،SX،EX پا در عرصه ی تولید شرکت سایپا نهاد است،‌که آخرین مدل آن یعنی تیپ SE پراید ۱۳۲ شامل امکاناتی مانند: ترمزABS، فرمان هیدرولیک، قفل مرکز، کیسه هوای ایمنی مخصوص سرنشینان جلو، رادیو با امکانات پخش MP3، USB و CD، ترمز ABS میباشد.

خدمات  منحصر به فرد رایا مارکت در فروش باتری پراید ۱۳۲

۱٫ خرید باتری پراید۱۳۲ اصل با به همرا گارانتی معتبر و ضمانت نامه‌ی کتبی از متخصصین رایا مارکت 
۲٫ خرید باتری در تمام طول شبانه روز و در تمام ایام سال حتی در روز های تعطیل در سایت رایامارکت
۳٫ خریدی مطمئن با قیمت عمده از سایت معتبر رایامارکت
۴٫ ارسال و نصب باتری در تمام طول شبانه روز توسط پشتیبانان رایامارکت
۵٫ تست باتری در محل به صورت رایگان توسط متخصصین رایامارکت
۶٫ تنوع در انتخاب بهترین برند های موجود ساخت ایران و خارجی در سایت رایامارکت
۷٫ نصب باتری برای پراید ۱۳۲ با رعایت اصول استاندارد شرکت سایپا ضمن باطل نشدن گارانتی برند باطری خریداری شده از رایامارکت
۸٫ ارسال باتری کم تر از ۳ ساعت در خرید باتری از رایا مارکت
۹٫ امکان پرداخت هزینه در محل به واسطه ی کارت خوان سیار رایا مارکت
۱۰٫ کسر هزینه توسط باتری رایامارکت با احتساب داغی باتری پراید۱۳۲ شما 
۱۱٫ تاریخ به روز باتری درسایت رایامارکت
۱۲٫ امکان مشاوره ی رایگان در سایت رایا مارکت برای خرید مطمئن و مقرون به صرفه با شماره گیری۳۵۰۷۹-۰۲۱ 

برند های مناسب استفاده ی باتری پراید۱۳۲

برند های معتبر باتری سازی ایرانی که با تولید باتری های معتبر و مقرون به صرفه مناسب باتری پراید۱۳۲ توانسته است اعتماد بسیار زیادی را در راستای خریدی باتری باکیفیت و ضمانت (گارانتی ) در میان مشتریان خود بدست آورند.
این شرکت های ایرانی با تولید برند های مختلف برای انواع خودروهای ایرانی و خارجی با آمپر های متنوع باطری تولید کرده اند تا رضایت کامل مشتریان خود را بدست آورند شرکت های به نام چون:    
۱٫ شرکت سپاهان : شرکت سپاهان باتری یکی از معتبرترین محصولات را در صنعت باطری  سازی دارد. این شرکت دارای محصولات متنوعی است که دارای کیفیت بسیار زیادبه همراه گارانتی معتبر را به خود اختصاص داده است. که این دو ویژگی این شرکت باطری سازی را از سایر محصولات شرکت های تولید کننده ی باتری متمایز ساخته است. شاید قیمت محصولات سپاهان باتری زیاد باشد اما کیفیت باتری پراید۱۳۲ آن به قدری زیاد است که این تفاوت قیمت نسبت به سایر تولید کننده های داخلی قابل چشم پوشی است.

محصولات مناسب باتری پراید ۱۳۲ سپاهان:

اوربیتال وان 
باتری اوربیتال یکی از بهترین و محبوب ترین برند های باتری سپاهان باتری است آن هم به دلیل کیفیت و کارایی بالای این باطری که در میان متقاضیان خود جا باز کرده است.باتری اوربیتال وان در هر دو نوع اسیدی و اتمی تولید شده است.که در آمپراژ هر دو نوع خودرو های سنگین و سبک را تامین میکند.باتری اوربیتال وان داری ۱۵ ماه گارانتی رسمی است.باتری اوربیتال وان در انواع مختلف قرمز،‌ سیلور و پرمیوم شناخته شده است که از میان آن قرمز همان اوربیتال معمولی و سیلور به نسخه ی ارتقاء یافته ی باطری اوربیتال وان معمولی شناخته شده است.یکی از مزیت های اوربیتال وان سیلور به عنوان باتری پراید ۱۳۲ علامت ۴+AH مشخص شده بر روی این باتری است که نشان دهنده ی ۴ آمپر ظرفیت بیشتر باطری است.
باتری های اوربیتال وان پریمیوم نیز با استفاده از تکنولوژی جدید و صفحات بهبود یافتهتولید شده است که مناسب خودور های پیشرفته یا خودرو های با مصرف بیشتر از استاندارد، ماشین هایی در شرایط سخت رانندگی نسبت به ماشین های معمولی مانند تاکسی هاست طراحی شده است.
هدف از تولید این نوع باتری تامین باطری با طول عمر بالا است.
باتری اوربیتال وان 55 آمپر-رایامارکت

باتری ۶۰ آمپر اوربیتال وان

باتری اوربیتال وان 55 آمپر-رایامارکت

باتری ۵۵ آمپراوربیتال وان

باتری اوربیتال وان 55 آمپر-رایامارکت

باتری ۵۰ آمپر اوربیتال وان

باتری های سوزوکی

باتری سوزوکی در واقع باتری سیلد – کلسیمی MF یا اتمی بدون نیاز به مراقب است.این نوع باتری جهت استفاده در ماشین های سبک و سنگین عرضه شده است.از دیگر مشخصات آن میتوان به فیلتر ضد انفجار قدرت استارت خوب در دمای پایین چشمی چک برای سطح الکترولیت ومقدار شارژ باتری پراید ۱۳۲عدم دشارژگی خودبه خودی را میتوان نام برد.گارانتی های باتری سوزوکیبه شرج زیر است:خودرو های سبک(باتری پراید ۱۳۲): ۱۶ ماه پس از تاریخ فروشخودرو های سنگین : ۱۳ ماه پس از تاریخ فروشاست.

باتری ۶۰ آمپر سوزوکی

باتری ۵۵ آمپر سوزوکی

باتری سوزوکی ۵۰آمپر

۲٫ شرکت صبا باتری: شرکت صبا یا همان توسعه منابع انرژی توان مجموعه ای وابسته به نیرو های مسلح جمهوری اسلامی ایران است. این شرکت دارای ظرفیتی مبتنی از فناوری های روز دنیا به عنوان مرجع اصلی تامین نیاز های کشور در حوزه ی انرژی و نهاد معتبر و تاثیر گذار در باطری است.

محصولا مناسب باتری پراید۱۳۲ صبا باتری: 

• واریان( شامل باتری های سیلد- کلسیمی MF جهت نصب برای خودرو های سبک از ۵۵ تا ۹۰ آمپر و برای خودرو های سنگین از ۹۰ تا ۲۰۰ آمپر را تامین میکند.
تکنولوژی ساخت این برند از نوع MF یا باتری با مراقبت کم است.این باطری جزء بهترین محصولات صبا باتری از لحاظ قیمت و کیفیت است که توسط شرکت برای این نوع باتری ۱۲ ماه گارانتی در نظر گرفته شده است.

باتری ۶۰ آمپر واریان

باتری ۵۵ آمپر واریان

باتری ۵۰ آمپر صبا واریان

۳٫ شرکت برنا باتری: شرکت برنا باتری ضمن مشارکت در تدوین استاندارد ملی باطری استارتر دارای اولین دریافت کننده ی گواهینامه ی استاندارد ملیایران در زمینه ی باتری ماشین و گوهینامه های متنوعی از شرکت IMQ ایتالیا و گواهینامه ای گوناگونی ملی و بین المللی در خصوص کیفیت تولیدات خود دارا میباشد.

محصولات مناسب باتری پراید۱۳۲ برنا باتری

• برنا از ۵۰ تا ۲۰۰ آمپر در خودرو های سبک و سنیگین پوشش تامین میکند.
باتری برنا باطری هایی با کیفیت بالا و پر فروش شرکت باتری سازی برنا است که دارای ۱۲ ماه گارانتی است.همه ی مارک ها ز برند باتری سازی برنا دارای کیفیت بالا و عمر طولانی ومفید است و برای تمام ماشین های ایرانی و خارجی قابل پوشش است.
• زیتکس از ۵۰ تا ۲۰۰ آمپر در خودرو های سبک و سنیگین پوشش میدهد.

باتری ۶۰ آمپر برنا

باتری ۵۵ آمپر برنا

باتری ۵۰ آمپر برنا

برند خارجی مناسب باتری پراید ۱۳۲

از بین برند های معتبر باتری پراید ۱۳۲خارجی در ایران نیز میتوان به باتری خوش نام و معتبر دلکور ساخت کشور کره اشاره نمود که از ۵۰ آمپر تا ۲۰۰ آمپر را در خودرو های سبک و سنیگن تامین میکند و شامل برند های چون پوما نیز می باشد. 

باتری دلکور  :  شرکت معتبر در ساخت باطری خودرو بااستفاده از مرغوب ترین مواد اولیه و بهترین کیفیت صفحات داخلی باطری در کره ی جنوبی است.

باتری ۶۰ آمپر دلکور

باتری ۵۵آمپر دلکور

باتری ۵۰ آمپر دلکور

رایامارکت فروشگاه هیشه بیدار و پیشتاز در خدمات قطعات خودرویی و باتری پراید۱۳۲دربین فروشگاه های اینترنتی باتری در ایران است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.